Pozývame vás na sériu koncertov v Tatranskom ľadovom dóme 😍

Koncerty si môžete vychutnať o 15:00 priamo v Tatranskom dóme na Hrebienku, alebo naživo na facebooku Vysoké Tatry - Hory zážitkov.

>> Tatranský ľadový Dóm 2022/2023 <<

Koncerty v Tatranskom Dóme o 15:00 hod.

27. 11. 2022, Nedeľa / LIVE na FB: Vysoké Tatry - Hory zážitkov
Súkromná základná umelecká škola Vlada Urbana
V rámci koncertu sa Vám predstaví pätica dievčat: Klára Geletková, Linda Kollárová, Eva Kolaříková, Tamara Pribulová a Ema Uličná. Venujú sa sólovému spevu. Ich prednosťou je „multižánrové spievanie". Spievajú v kapele Mláďatá.

4. 12. 2022, Nedeľ'a / LIVE na FB: Vysoké Tatry - Hory zážitkov
BuranoWski
Buranowski vydal svoj debutový album v roku 2020. Singel Lúč sa stal svojho času najhranejšou skladbou v slovenských rádiách. BuranoWski je nielen skladateľom, interpretom, ale aj textárom.

11. 12. 2022, Nedeľa / LIVE na FB: Vysoké Tatry - Hory zážitkov
Lenka Plešová
Slovenská speváčka, v štýle funky, soulu a popu. Má na konte niekoľko singlov ako Sen a Ja, Váham, vianočnú skladbu Pokoj. V jej repertoári nájdete mnohé celosvetové, ale aj slovenské „cover" verzie skladieb, nielen v akustickom podaní.

18. 12. 2022, Nedeľa / LIVE na FB: Vysoké Tatry - Hory zážitkov
Martin Gelsberg
Hudobnú tvorbu Martina Gelsberga sprevádza Jedinečná poetika oslovujúca všetky generácie. Poézia zvukov a slov, ktorá Vás rozosmeje, rozplače, či roztancuje - to všetko zažijete na koncerte tohto originálneho hudobníka, dramaturga a textára.

29. 12. 2022, Štvrtok / LIVE na FB: Vysoké Tatry - Hory zážitkov
Spoko
Spoko vlastným menom Jozef Kramár známy nielen ako spevák, ale aj skladateľ, textár a gitarista skupiny SMOLA A HRUŠKY vám predvedle niečo zo svojho umenia. Talentovaný umelec, ktorý je známy napríklad aj rádlovým hitom „AJ Ty To Tak Cítiš", má hudbu jednoducho v krvi.

6. 1. 2023, Piatok / LIVE na FB: Vysoké Tatry - Hory zážitkov
Zdenka Poklembová a Richard Rikkon
Koncert popovej speváčky zo Spiša a klavírneho virtuóza spolu s výnimočným zážitkom - krstom EP vás chytí za srdce. Vychutnajte si koncert v ľadovom kráľovstve s príchuťou tatranskej zimy.

8. 1. 2023, Nedel'a
Komorný zbor Vesna

25 talentovaných spevákov si pre vás pripravilo zimné plesne a obľúbené vianočné melódie. Detský spevácky zbor VESNA, ktorý pôsobí v SZUŠ Vlada URBANA v Košiciach vznikol v roku 2013. Po rôznych vlastných projektoch sa tento rok stal aj súčasťou Vianočného koncertu Márie Čírovej.

19. 2. 2023, Nedeľa
Rapsodéve

Rapsodéve je hudobný projekt a alterego Ivany Pinčákovej, v ktorom poeticky odkrýva emócie a témy podopreté o atmosférický hudobný podklad Martina Piska. Ich tvorba žánrovo spadá prevažne do dream-popu a alternative electronic.

26. 2. 2023, Nedeľa
Klavirista Gabriel Nagy

Skvelý klavirista Gabriel Nagy má v repertoárl skladby od klasiky až po moderný muzikál. Študoval na konzervatóriu v Košiciach, má za sebou pôsobenie v Spojených štátoch amerických, Švajčiarsku, Nemecku, Rakúsku a momentálne spolupracuje so strednými a vysokými školami ako pedagóg a korepetitor.

5. 3. 2023, Nedeľ'a
Peter Juhás

Vždy pozitívne naladený a usmiaty. Jeho skladby v akustickom prevedení a v originálnom vystúpení Vás prenesú aj k jeho skladbám z albumu Poctený životom. Skvelé akustické vystúpenie plné lásky k hudbe rozozvuči steny ľadového kráľovstva.

12. 3. 2023, Nedel'a
UKITAS
Akustické hudobné zoskupenie: Nikola Benedikovičová & Terézia Gregušová

Srdcia obecenstva si získavajú vďaka profeslonálne prepracovaným „cover" verziám svetových hitov, no taktiež zaujmú nežným vzhľadom a eleganciou. Repertoár pozostáva prevažne z anglických a španielskych evergreenov a vyniká práve voľbou nevšedných hudobných nástrojov - ukulele.

16. 4. 2023, Nedeľa
Maca Cmorejová a Martin Šenc

Výber šansonov z vlastnej tvorby predvedle hudobníčka a speváčka Marcela Cmorejová. Spev sprevádza hrou na saxofón a akordeón. Hrou na klavír Vás poteší Martin Šenc, ktorý spolupracuje aj so známymi menami ako Sima Magušinová, Katka Knechtová a Tamara Kramar.

LIVE na FB: Vysoké Tatry - Hory zážitkov | ZMENA programu vyhradená