Vyhľadať podujatie

BRAZÍLSKY ZOUK - TANEČNÝ KURZ PRE ZAČIATOČNÍKOV

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Máte chuť skúsiť niečo nové?

Čo tak prísť si s nami zatancovať Brazílsky Zouk?

Nepotrebujete partnera/ku ani predchádzajúce tanečné skúsenosti. Stačí prísť s dobrou náladou a chuťou vyskúšať niečo nové!!!


Kedy?

Vždy v utorok (začíname 22.9.2020)

18:00 - 18:55 Brazílsky zouk pre začiatočníkov


Trvanie kurzu:

Kurz je 8-týždňový.

Po ukončení kurzu je možné pokračovať ďalej 🙂


Cena kurzu:

Začiatočníci - 35€ za 8-týždňový kurz/osoba; 60€ za pár


Registrácia:

Na kurz sa prihláste správou na našu stránku Zouk Needs You Slovakia, smskou na telefónne číslo 0908 320 715 alebo mailom na info@zouk.sk


Kde?

La Casa Del Ritmo,

Tomášikova 24, Košice

Pre koho je tento tanečný kurz určený?

Hodiny sú určené pre všetkých. Nezáleží na veku, pohlaví, ani na pohybových schopnostiach. Na hodinách sa budeme učiť od základov.


Čo potrebujete?

Na hodinu si prineste pohodlné oblečenie a obuv. V tanečnej škole je nutné sa prezuť. Odporúčame priniesť si oblečenie (aspoň tričko) na prezlečenie. Opätky dámy nepotrebujú, dokonca to na začiatok ani neodporúčame.


Brazílsky Zouk

Ako názov indikuje, ide o tanec pochádzajúci z Brazílie. Zouk je nádherný párový tanec, ktorý sa pýši svojou zmyselnosťou.

Vyvinul sa z Lambady, ktorá vládla brazílskym diskotékam v 90tych rokoch. Niekde sa dodnes používa názov Zouk - Lambada. Odvtedy prešiel podstatnou evolúciou a jeho dnešná forma je ovplyvnená mnohými hudobnými a tanečnými štýlmi.

Zmyselnosť, hudobnosť a možnosť tancovať tento tanec na rôzne hudobné štýly spôsobili, že sa z Brazílie rozniesol do celého sveta a konečne máme možnosť naučiť sa tento tanec aj na východe Slovenska!


Hodiny bude vyučovať Veronika.

Veronika sa tancu venuje od útleho veku. V detstve sa venovala najmä spoločenským tancom. Neskôr počas štúdia v Bratislave objavila latinské tance ako salsa a bachata. Jej srdce si však získal nádherný tanec Brazílsky Zouk a tomu sa venuje od roku 2012. Začala sa ho učiť v Dubaji s učiteľkou Samantha Ho a vďaka častému cestovaniu mala možnosť učiť sa od tých najlepších učiteľov zouku vo svete. V roku 2015 odišla do Brazílie, kde sa štúdiu zouku venovala pod vedením učiteľa Val Clemente niekoľko mesiacov. Dodnes pravidelne cestuje do Brazílie a na rôzne festivaly, kde rozširuje svoje znalosti. Zouk ostáva jej preferovaným štýlom, a to hlavne vďaka voľnosti a kreativite, ktorú tanečníkom ponúka.


V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás neváhajte kontaktovať na čísle 0908 320 715.

FACEBOOK EVENT ]]>