Párty Events vás pozýva na jedinečný spoločný koncert DESmod & Majself v rámci krstu albumu Porcelan na Majselfovej TOUR.

MAJSELF vydal svoj ďalší multižánrový album PORCELÁN na ktorom si každý najde tú svoju skladbu, v rámci ktorého pripravil špeciálnu zastávku svojej jedinečnej TOUR a v spoločnom koncerte s DESmodom odznie aj obrovský hit KOMÉTA.

Ak ste zažili ich predchádzajúce vystúpenie, tak viete že vás čaká veľkolepá, nadupaná a energická show zo špeciálnym programom v rámci tour tak si to určite nenechajte ujsť.
Košice sa môže pripraviť na koncertné jedinečné spojenia. Obe skupiny zahrajú v krásnom prostredí KULTURPARKU, svoje sety a okrem toho vznikne aj špeciálne hudobné spojenie.

Tešiť sa môžete na legendárne hity DESmodu Zhorí všetko čo ma, Na tebe zavislý, Niekto ti to povie skôr než ja ako aj na hity od MAJSELFA Talizman, Mám to rád, Romeo a Julia, Magnet, Porcelán a mnoho iného v jedinečnom spoločnom prevedený Kuliho a Majselfa na jednom stage.
Pripravili sme si pre vás aj veľa ďalšieho v rámci TOUR sa môžete tešiť aj na krst albumu, súťaže, darčeky pre najmenších, merch stánok a rôzne iné prekvapenia počas celej akcie.
------------------------------------------------------------------------------
Vstupné: od 15 eur (predpredaj) od 20 eur (na mieste)

Predpredaj vstupeniek: www.ticketportal.sk

Podujatie, ktoré usporadúvajú MajselfNeptun Clan a KASÁRNE/KULTURPARK