Vyhľadať podujatie
events/2020/10/admid0000/images/e.jpg

LE PAYACO - POHYBLIVÍ V NEHYBNOM TOUR 2020

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
ZRUŠENÉ!!! Jesenné turné kapely Le Payaco sa v pôvodne avizovaných termínoch neuskutočnia.

 ZRUŠENÉ!!!  
Jesenné turné kapely Le Payaco sa v pôvodne avizovaných termínoch neuskutočnia.

VYJADRENIE KAPELY:
 
Milí priatelia,
je nám to veľmi ľúto, ale turné plánované na túto jeseň sme nútení presunúť na budúci rok.
Posledné týždne nerobíme v podstate nič iné, len zvažujeme všetky možnosti, ako turné uskutočniť. Verte, že srdce by veľmi chcelo, ale rozum vraví viac menej jednoznačne.. Žiaľ, nepredvídateľnosť situácie, protipandemické podmienky a nastavenia sú voči nášmu typu hudobnej produkcie neúnosné. Semienko neistoty je zasadené a neustále výdatne zalievané. Máme zviazané ruky, pretože kedykoľvek môže regionálny úrad povedať čokoľvek a my takto nedokážeme nič spoľahlivo naplánovať. Veľmi radi by sme konečne videli systémové opatrenia, ale na také niečo sa v našej krajine asi ešte načakáme.
Turné Pohybliví v nehybnom sa teda presúva na budúci rok, miesta ostávajú rovnaké, presné dátumy oznámime čoskoro. Lístky, ktoré ste si kúpili, alebo vyhrali v súťažiach ostávajú v platnosti. V prípade, že chcete vstupné vrátiť, kontaktujte prosím predajcu u ktorého ste lístky zakúpili.
Želáme vám predovšetkým veľa zdravia, lásky a dobrej hudby a tešíme sa na vás, na našom turné v budúcom roku.
Ďakujeme za pochopenie.
PS: Toto naše vyhlásenie neznamená, že nebudeme tento rok už vôbec hrať. Sledujte nás preto aj na instagramovom profile, a ak to situácia dovolí, okamžite vyštartujeme za vami. My hudbu milujeme, a naše životy si bez nej nedokážeme vôbec predstaviť.
Vaši Le Payaco

Slovenská hudobná skupina Le Payaco z Bratislavy sa už nevie dočkať okamihu, kedy bude môcť svojim priaznivcom predstaviť naživo svoju novinku Pohybliví v nehybnom, ktorá vyšla v apríli. Keďže boli všetky hromadné podujatia zrušené, tak ako koncerty museli na jeseň odložiť aj krst albumu. Počúvať ho zatiaľ môžme prostredníctvom všetkých známych streamovacích služieb (SpotifyHudba Play). So svojimi najnovšími nahrávkami, ktoré medzičasom možno trochu zostarnú a budeme ich už mať napočúvané, zavítajú v rámci POHYBLIVÍ V NEHYBNOM TOUR 2020 do 9 slovenských miest.

Po nútenej pauze si od nich radi vypočujeme Dobrý večer, priatelia, ale aj všeličo iné. Pre ich tvorbu je typická pestrosť, nadhľad a humor. V ich skladbách sa nachádzajú prvky popu, rocku, swingu, ale aj alternatívny a psychedelický rock, folk, blues či electropunk.

Koncerty kultovej bratislavskej skupiny Le Payaco:

  • 24.09.2020 - Bratislava - MMC - krst albumu
  • 26.09.2020 - Trenčín - Klub Lúč
  • 02.10.2020 - Martin – RC Mlyn
  • 03.10.2020 - Púchov - Queen’s pub
  • 08.10.2020 - Brezno – Bombura
  • 09.10.2020 - Banská Bystrica - Barbakan festival nie je dostupné v sieti predpredaj.sk / vstupenky kúpite na goout.net
  • 28.10.2020 - Trnava – Malý Berlín
  • 30.10.2020 - Bardejov – Bašta
  • 31.10.2020 - Košice – Kasárne / Kulturpark

Vstupenky (okrem koncertu v BB, ktoré kúpite na goout.net ) dostupné na PREDPREDAJ.SK.

FB: Le Payaco Official