Vianoce sa nezadržateľne blížia, no ešte pred tým, ako tu budú, nás v Košickej Futbalovej Aréne navštívi Mikuláš

V termínoch 6.12, 7.12, 8.12 a 9.12.2022, vždy od 09:00 do 12:00 a od 15:00 do 19:00 sa Košická Futbalová Arénazmení na dočasné sídlo nielen Mikuláša🎅🏻, Anjelika, Vianočného Sobíka, ale aj Košického Tigríka a spolu sa chystajú vyčariť úsmev na tváričkách stovkám NAŠICH detí.

Nevšedný zážitok umocní fotografovanie na ihrisku Košickej Futbalovej Arény, kopec detských atrakcií a bohatý Mikulášsky balíček zložený nielen z ovocia a sladkostí, ale aj futbalovej lopty veľkosti 1.

Pre dieťa je potrebné zabezpečiť vstupenku, ktorá slúži pre vstup a pre vyzdvihnutie Mikulášskeho balíčka. Sprievod dieťaťa má vstup zdarma a pre možné občerstvenie, bude možné využiť služby našich barov v priestoroch VIP.

Zarezervujte si vstupenku a balíček TU : https://vstupenky.maxiticket.sk/kfa-mikulas

Pre organizované skupiny nad 15 detí, pre futbalové kluby registrované na VSFZ a Materské školy zapojené do projektu SFZ „DAJME SPOLU GÓL“ a ich organizované skupiny nad 15 detí je možné poskytnúť skupinovú zľavu. Pre viac informácií ohľadom skupinových zliav a logistiky nás prosím kontaktujte na : +421 903 409 331.

Tešíme sa na všetky deťúrence