26.7.24 o 20:00 hod.muzikál DRACULA :

Muzikál Dracula videlo v Paláci kultúry (teraz Kongresové centrum) v rokoch 1995-1998 rekordných 1,2 milióna divákov, čo je doteraz nevídaný a neprekonaný český muzikálový rekord! Následne bol uvedený na Slovensku, v juhokórejskom Soule, v Poľsku, Nemecku, Rusku, Belgicku alebo v Lichtenštajnsku. Takmer hneď bol pomenovaný českým muzikálom storočia.

Muzikál vznikol na námet Stokerovho románu Dracula, ktorého sa však drží len veľmi voľne. Dej sa odohráva v 15. storočí, v 19. storočí a v neurčitej blízkej budúcnosti. Predstavovať viac Draculu netreba. V príjemnom prostredí Amfiteátra Košice (Slovensko) sa v rámci koncertnej verzie muzikálu rozoznejú piesne ako: „Vím, že jsi se mnou“, „Nespravedlivý Bůh“ nebo „Jsi můj pán“.

27.7.24 o 20:00 hod. muzikál Čas Rúží :

Odhalenie príbehu starého obrazu, ktorý v sebe skrýva osud jednej veľkej celoživotnej lásky! Čas ruží vás pobaví aj dojme! Pamätáte? Když jsem já byl tenkrát kluk, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho ďalších ožíva v muzikálových aranžmánoch a speváckom podaní hercov a spevákov, ktorí k hitom Karla Gotta pristupujú novo a zároveň s rešpektom, ktorý si zaslúži!

28.7.24 o 20:00 hod. muzikál Deti Ráje :

Výpravná koncertná verzia najúspešnejšieho českého muzikálu Deti raja v rytme piesní Michala Davida prichádza za Vami! Príďte si užiť leto a pripomenúť si atmosféru legendárneho predstavenia, ktoré pravidelne končí potleskom v stoji. V podaní hlavných predstaviteľov - popredných osobností českej hudobnej scény - opäť zaznejú najlepšie piesne z muzikálu (notoricky známe megahity ako sú Decibely láskyPár přátelPoupataCéčkaNonstop a mnohé ďalšie), ktoré si diváci spievajú spolu s účinkujúcimi. Trochu romantiky, štipka nostalgie, humor, zábava, ale aj nadhľad. To všetko a oveľa viac vám prinesú vaše Deti raja!