Počas necelého týždňa na ceste hrdinov SNP sme zažili rôzne situácie, veľa nových zážitkov a nabrali nové skúsenosti. A nebolo nám celý čas do smiechu. No ako to väčšinou býva, človek si zapamätá hlavne tie zábavné príhody a situácie, na ktoré bude ešte dlho spomínať. A práve preto by sme radi vrámci spoločnej prezentácie pobavili a zároveň inšpirovali návštevníkov nášho podujatia. Predstavíme projekt, ako vznikol, ako prebiehal a porozprávame o príjemných aj nepríjemných situáciach, ktoré nás v priebehu projektu stretávali.

Zdroj:  FB / LAJF Podcast

Tomáš Štverák - Český bežec a milovník hôr. Špecializuje sa hlavne na ultra vzdialenosti a niekoľko-dňové bežecké výzvy. Okrem množstva úspechov a pódiových umiestnení na pretekoch u nás aj v zahraničí, je držiteľ FKT, t.j. najrýchlejšieho času na trase Cesty hrdinov SNP, ktorú úspešne absolvoval v okróbri roku 2022.

Projekt FKT Cesta Hrdinov SNP - Cieľ projektu bol rozdelený na dve časti. Prvou z nich bolo prekonať vtedajší oficiálny (7 dní) aj neoficiálny (6 dní 20 hodín) rekord a stanoviť tak nový oficiálny najlepší čas prechodu cesty hrdinov SNP. Druhou časťou projektu bola finančná zbierka pre hendikepovanú Adélku, ktorá reprezentuje Českú republiku v rôznych športových aktivitách. Vyzbierané financie boli použité na tréning a účasť na Majstrovstvách Európy, kde získala viacero úspechov.


FB udalosti a vstupenky na LAJF Tour s Tomášom Štverákom