Tour 25 rokov na scéne

Turné turné LUNETIC a hosť MC ERIK & IVANA 

Tak a je to tu, na jeseň Vás čaká jedinečné turné českej hudobnej skupiny LUNETIC,ktorá svojími hitmi ako Chtel bych te líbatDotyky, Máma, Ať je hudba tvúj lék,...roztancuje všetkých,ktorí milujete hity rokov 90-tych. Práve tento rok oslavujú 25 rokov na scéne.

Na Slovensku zase v rokoch 90-tych spôsobil totálny ošiaľ duo MC Erik & Barbara (ktorú nahradila speváčka Ivanka Poláčkova). Ich hity ako U Can't stop, I feel good, Semmer Nights, Anjel,..pozna snáď každý. Naša agentúra Janpet ich spojila do jedného koncertu a sme radi, že Vám môžeme predstaviť slovenské turné obľúbenej skupiny LUNETIC a ich hosťa MC ERIK&IVANA

Bude to pecka. Tešíme sa Vás v 6 slovenských mestách: Prešov, Lučenec,Sereď, Trenčín,Žilina, Žiar nad Hronom.

Vstupenky sú už na MaxiTicket.

Zdroj: FB / Janpet

Lunetic je česká hudobná skupina. Jej členmi sú Václav Jelínek, David Škach, Martin Kocián a Aleš Lehký. Skupina sa preslávila predovšetkým na konci 90. rokov 20. storočia. Kapelu založili v roku 1995 Martin Kocián a Aleš Lehký. Keď členovia vymýšľali názov pre skupinu, napadlo ich anglické Lunatic (blázni, šialenci). Aby ho trochu počeštili, zmenili toto slovo na Lunetic.

 • V roku 1998 prišiel veľký zlom, keď si ich všimol producent Stano Šimor.
 • Lunetic začali spievať po česky, napísali hit "Mama" a začali moderovať televíznu hitparádu ESO.
 • Hit "Mama" sa rýchlo uchytil a skupina Lunetic sa dostala na predné priečky českých hitparád. Táto obľuba trvala v rokoch 1998 - 2000, kedy kapela získala tretie miesto na Českom slávikovi.
 • Skupina sa rozpadla v roku 2003. Členovia Lunetic sa dali znovu dohromady v roku 2008. Vydali nový album so všetkými svojimi najväčšími hitmi a DVD so všetkými videoklipmi.
 • V roku 2011 vydali zatiaľ posledný album Na vlnách, ktorý je celý autorský. Producentom je Václav Jelínek.

MC Erik

MC Erik začínal v roku 1989 v skupine MADUAR. V roku 1990 zbieral prvé skúsenosti ako DJ, aby ich potom zužitkoval v produkcii. Tak prišli na svet skladby ako DO IT, I FEEL GOOD alebo ANJEL, ktoré po naspievaní Barbarou Haščákovou v roku 1994 zaznamenali veľký úspech. Po odchode z Maduaru založil Erik s Barbarou úspešné duo MC ERIK & BARBARA

 • DJ, producent a spevák MC Erik je už takmer 25 rokov súčasťou slovenskej hudobnej scény.
 • Za relatívne krátku dobu svojej existencie predali okolo 250 000 nosičov, vypredali bezpočet koncertných hál, štadiónov a získali radu ocenení v podobe Zlatých a Platinových platní.
 • Nr. 1 hity ako „Do It“, „U Can't Stop“, „I feel Good“, „Summer Nights“, „Anjel“, „Keď príde láska“
 • v roku 2015 nadviazal spoluprácu so speváčkou Ivanou Poláčkovou, s ktorou v súčasnosti vystupuje na rôznych akciách, prevažne 90´s akciách

Ivana Poláčková:

 • Medzi jej úspechy patrí víťazstvo v súťaži Slovenskej televízie "Môj najmilší hit"
 • Zúčastnila sa tiež semifinálového kola Eurovízie.
 • Spievala v televíznej show Legendy popu a účinkovala v muzikáli Traja mušketieri.