Odložte si svoje aprílové vtípky a radšej sa zverte do rúk profesionálom. Stredajší večer bude prebiehať v žánri nezastaviteľného chechotu, kŕčovitých úškrnov a prudkého padania do kolien. To a ešte omnoho viac sa odohrá pod jednou strechou bratislavského V Klubu, a to sa vyplatí! Tento šialený mesiac máme v ponuke rovnako bláznivú zostavu komikov, v zložení Gabo Žifčák, Kristína Tormová, Michael Szatmary, Matej Adámy, Matej Makovický, Peter Petiar Lachký a Samo Trnka. Nepôjde o halucináciu, ani mitózu, Peter Petiar Lachký okrem stand-upu obohatí večer aj svojou hudobnou vložkou. 👍💸😅🎤🤣

✅ Gabo Žifčák
Je ťažké si ho nevšimnúť, no vždy to stojí za to. Prvý pomazaný svedok liehovov naservíruje namiesto bôčiku s borovičkou striktný a originálny humor. Tento pán zľavy nerozdáva.

✅ Kristína Tormová
Pozor, nejde o žiadnu asistentku predaja, určite sa nenechajte prekabátiť. Jej špecifické smiešky a humoresky sa vám okamžite a najmä ľahko dostanú pod kožu. Potom už niet cesty späť.

✅ Michael Szatmary
Vlajková loď, hviezda, ikona - skrátka množstvo pomenovaní, ktoré mu môžeme prisúdiť. Michael veľmi dobre klame šarmom, ale je to starý lišiak. Dokonale vie, ako vybabrať s vašim zmyslom pre humor.

✅ Matej Adámy
Ak existuje jediný človek, ktorého nechcete stretnúť na reklamačnom centre, tak je to Matej Adámy. Rokmi ostrieľaný glosátor a komik vám predvedie, ako rozpohybovať vašu chechtaciu sústavu aj tam, kde to samotný lucifer vzdal.

✅ Matej Makovický
Vedúci smeny depresie s nežnou ľahkosťou ukáže, ako sa skrz žarty dostať z najtemnejších hlbín svojho ja. Ak si vstupenku kúpite ihneď, pridá vám k tomu grátis vreckovky na smiech cez slzy.

✅ Peter Petiar Lachký
Nenápadný týpek, večne sa niekde zašíva aby si mohol trénovať svoje komické sety. Čo na srdci, to na jazyku a nakoniec aj v diváckych brániciach. A to není vše! Petiar predvedie aj kúzlo komédie s gitarou a spevom.

✅ Samo Trnka
Slovenský Horst Fuchst Pančlajnu. Aj v tento večer predstaví mimo širokospektrálneho výberu komikov aj svoju maličkosť. Zaručuje stopercentný výkon s dlhodobým účinkom rehotu.