Hladinka smeruje do Košíc! Unikátny kamión Pilsner Urquell už tento víkend zavíta do metropoly východu.

Na jedinečnú roadshow po slovenských a českých mestách sa koncom augusta vydal špeciálny kamión značky Pilsner Urquell s názvom Hladinka. Jeho cesta sa začala v susednom Brne a pokračovala do Žiliny, kde Hladinka uchvátila slovenských fanúšikov skvelého piva. A už tento víkend sa naň môžu tešiť Košičania.
 
Ak ste aj vy milovníkmi perfektne načapovaného kultového ležiaka Pilsner Urquell, nezmeškajte jedinečnú príležitosť a príďte sa osviežiť už tento piatok, sobotu aj nedeľu ku OC Galéria v Košiciach. Práve tu sa kamión Hladinka rozloží a poskytne návštevníkom príjemné posedenie v jeho okolí.
 
Obľúbenú hladinku, ktorá predstavuje jeden z populárnych štýlov čapovania, budú návštevníci môcť ochutnať, ale si aj sami načapovať. Všetko prebehne pod taktovkou tých najskúsenejších výčapníkov, ktorí sa zúčastnili prestížnej súťaže Master Bartender. Tí ako odborníci a nadšenci poodhalia tajomstvo tohto krásneho remesla.
„Prinášame úplne jedinečný a autentický zážitok – návštevníci nášho kamióna budú nielen našimi hosťami, ale budú si môcť vyskúšať aj rolu výčapníka a spoznať tajomstvo výčapníckeho remesla. Pripravili sme si pre nich pestrý program: čapovanie s finalistami súťaže Master Bartender, prehliadky pivovaru v interaktívnej zóne a ďalšie aktivity spojené s plzenským ležiakom,“ uvádza Kristýna Tereková, Senior Brand manažérka značky Pilsner Urquell.

V Hladinke si Košičania budú môcť vychutnať Pilsner Urquell Nefilter, ktorý je bežne dostupný iba raz v roku. A tí, ktorí si budú chcieť odniesť niečo na pamiatku, si môžu priamo v Hladinke kúpiť špeciálne darčekové predmety.

V interiéri kamiónu bude možné navyše zájsť aj do zážitkovej zóny, kde hostia môžu absolvovať virtuálnu prehliadku pivovaru a zúčastniť sa kvízu, vďaka čomu si overia svoje znalosti o pive značky Pilsner Urquell.
Ako pamiatku si môžu kúpiť limitovanú edíciu litrovej fľaše Pilsner Urquell, špeciálne stočenú pre túto roadshow, alebo iný z produktov v merch obchode.

Jedinečná roadshow Hladinka na cestách ponúka návštevníkom autentický zážitok, ktorý bude šíriť slovenskými aj českými miestami až do konca októbra. Nepremeškajte možnosť nahliadnuť do pivného remesla, rozšíriť si znalosti o pivnej kultúre, či dozvedieť sa viac o príbehu piva Pilsner Urquell. 

Otváracie hodiny Hladinky v OC Galéria v Košiciach:

Piatok, 22. 9. 2023
14:00 – 22:00 

Sobota, 23. 9. 2023
11:00 – 22:00

Nedeľa, 24. 9. 2023
11:00 – 20:00

Tešíme sa na vás !