PODUJATIE RHYTHM OF THE DANCE JE ZRUŠENÉ !

Vzhľadom na nepredvídané okolnosti zo strany Incheba a.s. sa predstavenie Rhythm of the Dance, ktoré sa malo konať 10. novembra v Incheba Expo Bratislava ruší.

Zdroj: JVS GROUP

Vystúpenie Rhythm of the Dance, ktoré sa malo konať dňa 10. novembra 2023 v Incheba Expo Bratislava sa ruší. Veľmi nás mrzí súčasná situácia, ktorá nastala na strane nášho obchodného partnera Incheba, a.s. Potvrdený termín na konanie vystúpenia nám Incheba, a.s. zrušila. Naša spoločnosť vyvinula maximálnu snahu koncert presunúť do iného vhodného priestoru, ktorý pre daný termín bohužiaľ nie je k dispozícii.

Vstupné za zrušený koncert vám bude vrátené podľa štandardných obchodných podmienok spoločnosti Ticketportal. Veľmi si vážime vašu dôveru a váš záujem o vystúpenie, súčasná situácia ako nás tak aj samotný súbor veľmi mrzí ,“ dodala Zuzana Benediktová za usporiadateľskú agentúru JVS GROUP.

Zdroj: JVS GROUP

Írska tanečná a hudobná skupina Rhythm of the Dance sa predstaví na Slovensku po prvýkrát!

Rhythm of the Dance priváža do Bratislavy originálny írsky tanec a hudbu v podaní tých najlepších tanečníkov a muzikantov. Vystúpia 10. novembra v Incheba Expo Bratislava.

Tanečná skupina Rhythm of the Dance organizuje svetové turné pri príležitosti 25. výročia svojho založenia. Predstavenie plné skvelých hudobníkov, ktorí hrajú na pódiu NAŽIVO, hviezdnych vokalistov a majstrov steperského umenia prináša maximálne strhujúci zážitok. Show pulzuje v rytme svetových šampiónov stepu, živej kapely a nádhernej choreografie. Všetky predstavenia sú sprevádzané zaslúženým standing ovation u viac ako 7 miliónov nadšených divákov v 50 krajinách sveta.

Na čo sa môžete tešiť? Nabitý program pozýva divákov na cestu írskou históriou od staroveku plného legiend a mýtov, až po moderné, mestské Írsko pulzujúce životom a mladými talentami. Bohatá javisková technika ešte viac umocňuje magickú atmosféru celého predstavenia. Najnovšia produkcia Rhythm of the Dance vychádza z koreňov tradičnej írskej hudby Sean-Nós, čo znamená starý pôvodný tanečný a hudobný štýl, až po moderné formy tanca i hudby, ktoré poznáme dnes.

Rhythm of the Dance predstaví v Bratislave tradične zakorenenú autentickú írsku kultúru, taneca hudbu a to všetko NAŽIVO v strhujúcom rytme skvelých rýchlych steperských krokov.