POZOR! ZMENA TERMÍNU

Koncert kapiel Lucie, Škwor a Michala Penka v Košiciach sa presúva na nový termín

Aktuálna sezóna ochorení sa nevyhnula ani organizátorom podujatia s názvom Rockové Vianoce, ktoré sa pôvodne malo uskutočniť v sobotu 17. decembra 2022 v Steel Arene Košice. Z dôvodu ochorenia je nevyhnutné podujatie presunúť na nový termín 25. marca 2023. “Veľmi nás mrzí, že nie je možné koncert uskutočniť v pôvodnom termíne. Intenzívne sme pracovali na tom, aby sme divákom priniesli kvalitný program a rockovým fanúšikom niečo špeciálne v predvianočnom období,” povedal organizátor Marián Kollár.

Vstupenky zakúpené na pôvodný termín ostávajú v platnosti na nový termín podujatia. Prípadné vrátenie vstupného z dôvodu presunu termínu je potrebné konzultovať s predajcom Ticketportal.


Primárnou myšlienkou je priniesť do centra východu zaujímavý koncept hudobného podujatia pretkaného spomienkami na minulosť a súčasnosť najznámejších českých hudobných legiend minulosti a súčasnosti. Koncert by mal byť doplnený o zaujímavé vystúpenie klasickej hudby v modernom šate, súčasťou by mali byť technické pódiové efekty a kulisy, ktoré zvýšia emócie návštevníkov a zanechajú v nich neopakovateľný zážitok z tohto podujatia. 

Zdroj: ticketportal.sk
Vystúpia:
  • LUCIE /CZ/
  • ŠKWOR /CZ/

+ Prekvapenie MICHAL PENK

Vstupenky dostupné v sieti Ticketportal.sk.

LUCIE /CZ/ - je česká rocková skupina, ktorá vznikla v roku 1985 v Prahe. Jej najznámejšiu zostavu tvoria David Koller, Robert Kodym, Petr Chovanec a Michal Dvořák. V súčastnosti sú určite to najlepšie čo na hudobnej scéne Česko - Slovenska máme.

ŠKWOR /CZ/ - česká rocková kapela, ktorá v Čechách sa posledné roky teší veľkej priazni a stáva sa lídrom v zaujme Českých fanúšikov.

Stojí za to prísť a zažiť ich naživo s ich jedinečnou LIVE SHOW.

Viac sa dozviete v tlačovej správe.