Legenda rocku Rod Stewart prichádza do Bratislavy!

POZOR: Z dôvodu technických a logistických príčin sa podujatie, pôvodne naplánované na 23.6.2024 v bratislavskej TIPOS Aréne, prekladá. Nový termín podujatia je 22.5.2024, čas a miesto konania podujatia zostávajú rovnaké. Všetky vstupenky zakúpené na pôvodný termín, zostávajú naďalej v platnosti aj na nový termín. V prípade, ak Vám nový termín nevyhovuje, môžete požiadať o refundáciu vstupeniek do 30.11.2023 (štvrtok).


V hudobnom svete existuje úzky zoznam mien, ktoré môžeme nazývať žijúcimi legendami. A preto s veľkou radosťou  prinášame správu, že na Slovensko mieri ikonický hudobník a skladateľ Sir ROD STEWART. Jeho repertoár obsahuje množstvo ikonických hitov ako „Do Ya Think I´m Sexy“, „Sailing“, „Maggie May“, „Forever Young“ mnohé ďalšie.

Zdroj: FB / Vivien

Vynikajúci hudobník, neopakovateľný hlas a pódiová energia, ktorá vás pohltí sú len niektoré z dôvodov, ktoré robia z tejto udalosti exkluzívne podujatie. Ide o jedinečnú príležitosť zažiť hudobného velikána naživo, ponoriť sa do jeho nostalgických hitov a darovať sebe či iným zážitok na celý život.

Nechajte sa uniesť hitmi, ktoré formovali generácie a príďte si vychutnať výnimočný koncert, ktorý Rod Stewart odohrá 23. júna 22.5.2024 v Tipos Aréne v Bratislave.

Vstupenky v predaji v sieti Tickeportal a na www.VIVIEN.sk