AKTUÁLNE Najväčší hit svetových muzikálových scén !

V réžii a choreografii Jána Ďurovčíka. 

Kultový muzikál School of Rock už dlhodobo kraľuje predstaveniam, ktoré pochádzajú z v legendárneho divadla Broadway. Získať licenciu na dielo z pera Andrewa Lloyda Webbera však nie je také jednoduché, ako by si mohol laik myslieť. Jánovi Ďurovčíkovi sa to ale ako jednému z mála predsa len podarilo a Škola Ro(c)ku tak už onedlho dostane do varu aj naše publikum!

Kastingy na výnimočné predstavenie prebiehali ešte pred dvomi rokmi- Tak ako aj iné formáty, i School of Rock mala u nás odštartovať ešte skôr, všetko však skomplikovala situácia okolo koronavírusu. Na divadelné dosky sa preto dostane začiatkom tohto septembra. 

Dej príbehu hovorí o muzikantovi Deweym, ktorý túži po výhre v Súboji kapiel. Z tej jeho ho však vyhodia a nešťastník s prázdnymi vreckami a dlhni na krku nevie, čo ďalej. Až pokým nezazvoní telefón. Jeho spolubývajúci má nastúpiť ako suplujúci učiteľ na prestížnej základnej škole. No a keďže ho riaditeľka, upätá slečna Mullinsová ešte nikdy nevidela, Dewey prevezme jeho identitu. Vedomosti o hudbe sú však silnejšíe ako tie učiteľské  - a tak zo zverenej triedy školákov urobí rockové hviezdy! 

Predstavenia School od Rock si diváci môžu vychutnať od štvrtého septembra. 

MIKULAŠSKY ŠPECIÁL - 06.12.2021 a 11.12.2021 o 19:00

Miesto: Divadelná sála IUVENTA, Karloveská 2951/64, 841 04 Bratislava