Improvizačná skupina Nepřipravení predvedie pred očami divákov nový príbeh plný intríg, násilia a humoru na základe diváckych návrhov. Nikto nevie, o čom sa bude hrať. Na plagátoch však stojí, že po predstavení ostane javisko nasiaknuté krvou.

Po úspešných vystúpeniach v Česku prinášame aj do Domu kultury Dúbravka v Bratislave improvizačnú lahôdku! S námi ožije fenomén “Tarantino”! Stejně jako je každý nový film Quentina Tarantina inspirovaný jeho vlastním vesmírem, my se necháme inspirovat diváky, kteří společně s námi zažijí nezapomenutelný divadelní večer s originálním improvizovaným příběhem.

Kto by nepoznal príbehy z podsvetia

Čo môžete očakávať od filmových scenárov Quentina Tarantina? Úplne všetko. Reservoir Dogs, Pulp Fiction či Kill Bill sú majstrovské diela súčasnej kinematografie. Odtrhnutie od reality a ľahkovážny prístup k vážnym témam sa efektívne mieša s náhlymi zvratmi a nečakanými zakončeniami a všetko je zalievané hektolitrami krvi, ktoré sa objavia v tých najmenej očakávaných chvíľach. Tarantino je samostatný žáner uznávaný kritikmi aj verejnosťou, ktorý zanecháva jedinečný odtlačok v histórii kinematografie. Podobne aj improvizačná skupina Nepřipravení zanechá jedinečný odtlačok v histórii predstavení na doskách, ktoré znamenajú svet v Bratislave a vy budete pri tom!

…Sme zodpovedne Nepřipravení.

Čo nemôže chýbať?

Pred vašimi očami ožijú ľudia túžiaci po krvavej pomste za znásilenia a vraždy. Dobrí ľudia, ktorí ukradli peniaze od veľkého zločineckého zvieraťa. Možno aj lúpež alebo nejaký iný zločin, ktorý sa zvrtne. Niekoľko príbehov sa totiž na javisku priebežne prelína a nikto do poslednej chvíle netuší, či prežije. Tešte sa na improvizovaný príbeh inšpirovaný Tarantinom a všetkým, čo na jeho brakom poznačenom štýle toľko milujete a zároveň nenávidíte.

Sadistický zabijak, drobný zlodejíček, zločinecký boss, policajt v utajení, gangster s istými morálnymi zásadami, drogový díler, nájomný vrah, násilnícky teenager a podobné postavy je možné zaznamenať počas 90 minút predstavenia a oveľa viac.

QT varovanie

“Počas predstavenia sa môžu objaviť násilné, kriminálne, akčné, dramatické a nevkusné westernové scény s vtipnými dialógmi, odkazmi na populárnu kultúru, nelineárnym dejom a prekvapivými zvratmi. Často sú vnímané ako kontroverzné kvôli obrovskému množstvu krvi a násilia či vulgarizmom.” Monika Mondieu Nevolová, umelecká šéfka

Hrajú:
  • Fany Fijalka (SK)
  • Martin Borák (SK)
  • Zuzana Sidorová (SK)
  • Tomáš Zúbrik (SK)
  • Jaroslav Fabián (CZ)
  • Monika Nevolová (CZ)
  • Petra Jelínková (CZ)
  • Martin Bella (SK)
  • Gabriela Poláková (CZ)
  • Marian Mihaľo (SK)
Improvizácia

Užite si prostredie príbehu ala Tarantino v kombinácii s komédiou, ktorá vzniká z dialógov, ktoré nikto dopredu nenapísal.

Jazyk predstavenia: slovenský a český