Česká raperka Annet X prichádza do Košíc

Tlačová správa

Česká speváčka, producentka, textárka a raperka Annet X prichádza po prvýkrát do Tabačky. Vo Veľkej sále nezávislého kultúrneho centra sa predstaví na netradičnom stagey za sprievodu śpeciálnej svetelnej šou už tento piatok.

Barbara Denciová
Zdroj: Barbara Denciová

Annet X alias Aneta Charitonová začala písať svoje texty už ako malé dieťa. Jej prvý singel Taktomabyt s Benom Cristovaom a debutový album Až budu velká, chci být Aneta Charitonova z roku 2020 zožal pozitívne reakcie u kritikov. Sebavedomie, ktoré z 15-trackovej zbierky dýcha, je opreté o precízne inštrumentálne kompozície a hutné beaty. Zvuk zoširoka presahujúci jeden žáner režíroval vyhľadávaný producent Radimo s kapelou Champion Sound a táto spolupráca sa, ako sa zdá, stala osudnou.

Annet X reflektuje pohyb sveta vôkol seba – skrz osobité frázovanie a jazykovú inkluzivitu.K albumu sa viaže aj stretnutie s kameramankou Veronikou Donutkovou, ktorá dala vzniknúť tomuto dokonalému tvorivému tímu. V období karantén, tak vznikol krásny koncepčný album, ktorý si budete mocť vypočuť naživo v Tabačke Kulturfabrik.

“Pozývame vás na piatkový koncert Annet X do našej Veľkej sály. Okrem toho, že pôjde o jej premiérový koncert v Košiciach, sme si pre našich návštevníkov pripravili aj špeciálny set design a svetelnú šou, o ktorú sa postará svetelný dizajnér sedemminut. Je sa načo tešiť.” Barbara Denciová, PR Tabačka Kulturfabrik

Koncert Annet X sa uskutoční v piatok 25. novembra o 21:00 vo Veľkej sále Tabačky Kulturfabrik. Návštevníci koncertu sa môžu tešiť aj na afterparty vo Fabrik Space. Vstupenky sú dostupné v prepredaji na webe Tabačky.

Zdroj: Barbara Denciová