Divadlo Nová scéna plné prekvapení!

PR článok

V januári sme pre divákov pripravili štyri divadelné lahôdky, štyri špeciálne hosťujúce predstavenia, ktoré obohatia našu divadelnú ponuku, zabavia, potešia zmysly, ale i dušu diváka.

Divadlo Nová scéna

14. januára 2023 o 19.00 hod. ponúkneme najmä maďarsky hovoriacim divákom veľkolepý muzikál NIKOLA TESLA – NEKONEČNÁ ENERGIA v maďarskom jazyku so slovenskými titulkami. Bude to prvé a jediné uvedenie tohto muzikálu na Slovensku. Ide o dynamický muzikál v podaní výnimočných maďarských umelcov. Fantastická hudba, výkony umelcov, skvelá svetelná, hudobná a tanečná šou sú zárukou mimoriadneho zážitku.

Zdroj: Divadlo Nová scéna

Pre rodiny s deťmi sme pripravili divadelné prekvapenie v podobe magickej rozprávkovej opery MALÝ PRINC. 21. januára 2023 v dvoch termínoch o 13.00 a 18.00 hod. v podaní umelcov Štátnej opery v Banskej Bystrici opäť ožije krehký a lyrický príbeh Malého princa podľa svetoznámej knižky Antoina de Saint Exupéryho. Známy príbeh do nádhernej hudby odela držiteľka Oscara, britská autorka Rachel Portman.

Zdroj: Divadlo Nová scéna

Fanúšikov speváka a herca Tomáša Klusa poteší súčasný český muzikál BRANICKÝ ZÁZRAK, ktorý 22. januára o 18.00 hod. uvedie v našom divadle hosťujúce Divadlo na Fidlovačke. Pôvodný český muzikál napísal oscarový režisér Jan Svěrák, hudbu zložil spomínaný Tomáš Klus, ktorý si v muzikáli zahrá aj hlavnú postavu. Mystický príbeh z dnešného Braníka je o pesničkárovi v kríze stredného veku. Cíti, ako sa vzďaľuje svojej žene a ako mu ubúda síl. Keď mu zmizne aj bicykel z garáže, rozhodne sa nájsť vinníka a získať späť, čo mu kedysi patrilo.

Zdroj: Divadlo Nová scéna
Zdroj: Divadlo Nová scéna