Dobrá správa nielen pre pacientov: Nemocničný bufet po novom prevádzkuje obľúbené CocoBongo!

PR článok

Od novembra sa stal novým prevádzkarom v nemocničnom bufete Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb (VÚSCH) v Košiciach majiteľ obľúbenej reštaurácie CocoBongo.

Zdroj: CocoBongo

Obľúbená reštaurácia a pizzeria Košičanov CocoBongo má od novembra novú prevádzku. „„Na základe dlhoročných skúseností s riadením gastro prevádzky a spokojnosťou zákazníkov sme boli oslovení na účasť v súťaži o prevádzkovanie bufetového zariadenia vo VÚSCH,“ hovorí majiteľ CocoBongo, Ladislav Andó a dodáva: „V súťaži sme boli nakoniec úspešní a s radosťou oznamujem, že 23. novembra sme otvorili svoju novu prevádzku na Ondavskej 8 pod názvom Cocobongo BUFET.

A na čo sa môžeme tešiť?

Podľa nového prevádzkara tu nájdeme obľúbenú košickú kuchyňu, a najmä jedla z kvalitných surovín.

Počas pracovného týždňa bude otvorené od 6.30 –17.00 hod. a cez víkend od 10.00–14.00 hod. Bufet je samozrejme prístupný aj pre bežných zákazníkov, teda nepacientov.

CocoBongo na Rastislavovej 63 v Košiciach bude samozrejme aj naďalej k dispozícii Košičanom, avšak keďže sme v čiernom okrese, môžete si jedlo vyzdvihnúť pri okienku, alebo v pohodlí domova objednať aj neskoro v noci. Viac TU.

Zdroj: CocoBongo

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: CocoBongo