Dokonalý darček na Deň matiek: Thajská masáž od Golden Kinnaree so zľavou 20 percent

PR článok

Blíži sa jeden z najkrajších sviatkov v roku vzdávajúci úctu našim mamám. Druhá májová nedeľa už tradične patrí Dňu Matiek, dňu kedy si pripomíname tie najdôležitejšie ženy v našom živote, bez ktorých by sme tu neboli.

Tento deň je skvelou príležitosťou, kedy sa môžeme poďakovať naším mamičkám za všetko čo pre nás v živote robia.

Potešte tak svoje mamičky a babičky  Thajskou masážou v Golden Kinnaree a prežite s nimi príjemné chvíle, pri ktorých si odpočinie ich telo aj myseľ a doprajte im oddych, ktorý si zaslúžia.

Masážny salón Golden Kinnaree si pre Vás pri tejto príležitosti pripravil špeciálnu zľavu 20% na všetky druhy masáží a taktiež na nákup darčekových poukazov, ktoré si viete zakúpiť aj online. Kód zľavového kupónu: DENMATIEK2022


Zdroj: Golden Kinnaree

Thajská masáž a jej účinky

Účinky thajskej masáže boli známe už pred viac ako 2500 rokmi, pričom korene tejto starobylej liečebnej praktiky siahajú až do Indie. Thajská masáž predstavuje masážne metódy, zahŕňajúce prvky jógy, akupresúry a meditácie, ktoré priniesli do Thajska a iných krajín Ázie hlavne budhistickí mnísi. Cestovatelia, ktorí pocítili účinky thajskej masáže na vlastnom tele, ju odporúčali ďalej v Európe až sa nakoniec rozšírila do celého sveta.

Hlavným cieľom masérov je uvoľniť zablokované časti tela, rozmasírovať stuhnuté svalstvo a tým dopomôcť k regenerácii celého tela. Techniky thajskej masáži majú blahodarne účinky nie len pre telo, ale aj myseľ.

Thajská masáž pomáha:

  • uľaviť od rôznych druhov bolesti,
  • odstrániť napätie a relaxovať,
  • detoxikovať telo,
  • uvolniť myseľ a zredukovať stres,
  • posilniť imunitný systém,
  • zmierniť pocit únavy,
  • stabilizovať krvný tlak a zlepšiť krvný obeh,
  • zvyšovať flexibilitu svalstva.
Dokonalý pôžitok v Golden Kinnaree

Thajské masáže plné oddychu a príjemného relaxu od skúsených masérok s mnohoročnou praxou, pochádzajúcich priamo z Thajska môžete zažiť v salóne Golden Kinnaree. Objednať sa dá telefonicky na čísle 055/286 23 94, alebo pomocou online objednávkového formuláru.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj : Golden Kinnaree