ESCAPE ROOM LOCKDOWN PREŠOV otvoril novú únikovú hru v Prešove

PR článok 

Escape room v Prešove otvoril v poradí už tretiu únikovú hru a už k existujúcim hrám Útek z väzenia a Tajomstvo 49-tej rovnobežky pribudla nová hra Joker. Každá z hier má svoju tému a zaujímavý príbeh.


Zdroj: www.lockdown.sk

Zopár otázok sme položili majiteľovi …

Čo je vlastne Escape Room?

Čo je vlastne Escape Room? Escape Room je zážitková aktivita pre 2–8 členné tímy, ktoré sú uzatvorené v miestnosti. Cieľom hry je riešiť v tíme logické hádanky a hľadať skryté nápovedy vedúce k jedinému cieľu – dostať sa von v časovom limite!

Pre koho je Escape Room v Prešove určená?

Hra je vhodná pre partie priateľov, rodiny s deťmi, teambuilding, turistov, rozlúčky so slobodou, narodeninové oslavy…

Koľko ľudí môže hrať hru?

Hra je vhodná pre 2–8 členné skupiny. V prípade viacčlenných skupín doporučujeme rozdeliť sa na 2 tímy a hrať navzájom proti sebe.

Koľko máme otvorených miestností?

Momentálne máme otvorené tieto miestnosti: Útek z väzenia, Joker, Tajomstvo 49-tej rovnobežky (mestská hra).

Plánujete ešte ďalšie hry?

Áno. Naše únikové hry sú veľmi obľúbené a patria medzi najlepšie hodnotené escape room na Slovensku. Veľmi nás teší, že to robíme dobre a zákazníci od nás odchádzajú spokojní a so zážitkom, na ktorý nezabudnú. Nedávno sme dokonca získali ocenenie Travelers choice. Preto už teraz pracujeme na našej novej hre, ktorá bude otvorená v roku 2023.

Aktuálne hry:
Kedy máte otvorené a ako si hru rezervovať?

Otvorené máme na objednávky, preto je potrebné objednať sa telefonicky alebo mailom a vopred si hru dohodnúť. Kontakt 0948 905 005, escaperoom.lockdown@gmail.com, www.lockdown.sk.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy
Zdroj: www.lockdown.sk