Golden Kinnaree už aj v Bratislave

PR článok

Po desiatich rokoch úspešného pôsobenia thajských masáži Golden Kinnaree v Košiciach sme otvorili nový salón priamo v centre Bratislavy. Elegantný a luxusný salón Golden Kinnaree sa nachádza na 3.poschodi v prijemnom prostredí hotela Sheraton Bratislava pri obchodnom centre Eurovea.

Zdroj: Golden Kinnaree

V Golden Kinnaree Vás na duši pohladí pokojná relaxačná hudba, príjemná vôňa éterických olejov, prívetivý personál a najmä pravé thajské masérky. Po absolvovaní masáže majú naši klienti možnosť oddýchnuť si v relaxačnej miestnosti pri šálke čerstvého čaju dovezeného priamo z Thajska.

Zdroj: Golden Kinnaree

Thajská masáž je terapeutická metóda z Ďalekého Východu s viac, ako dvetisíc-ročnou históriou. Korene thajskej masáže siahajú do Indie, a počas dlhých stáročí spojením s čínskou akupresúrou a budhistickou filozofiou sa vytvorila jej dnešná forma. Výsledkom thajskej masáže je dosiahnutie energetickej rovnováhy tela a aktivácia samoliečebných mechanizmov. Či už máte problémy a bolesti, ktoré Vás už dlho trápia, alebo potrebujete uvoľniť a zrelaxovať telo a myseľ, Golden Kinnaree Vám ponúka širokú škálu masáži.

Tradičná thajská masáž má za cieľ nielen fyzické, ale aj psychické uvoľnenie. Jej súčasťou by mala byť aj meditácia – úplné uvoľnenie, kedy človek iba vníma signály vlastného tela.

Kráľovská bylinná masáž je kombináciou tradičnej thajskej masáže, olejovej masáže a prikladania nahriatych ľanových vrecúšok naplnených bylinkami podľa starých receptúr.

Masáž teplým kokosovým olejom, uvoľňujúca masáž s blahodarným a hydratačným účinkom teplého kokosového oleja je afrodiziakum pre telo a myseľ.

Masáž chrbta a šije je skvelý uvoľňujúci prostriedok v dnešnom uponáhľanom svete nad klávesnicou počítača.

Zdroj: Golden Kinnaree

Thajska masáž nôh a chodidiel priaznivo účinkuje na celý organizmus, zvyšuje prekrvenosť všetkých orgánov a podporuje imunitný systém.

Vynikajúcou letnou masážou je Luxusná peelingová masáž, ktorá pokožku prekrví, rozohreje a odstráni odumreté bunky kože. Jej výsledkom je vypnutie pleti, ktorá pôsobí mladistvo a sviežo. Slnkom namáhaná pokožka v letných mesiacoch si zaslúži oddych a regeneráciu, vynikajúcou voľbou je naša masáž Delikátny dotyk kokosu, kde pomocou kokosových vrecúšok, ktoré sú zdrojom čistého vitamínu E sa Vaša pokožka zjemni a revitalizuje.

Zdroj: Golden Kinnaree

Thajské masáže plné oddychu a príjemného relaxu od skúsených masérok s mnohoročnou praxou, pochádzajúcich priamo z Thajska môžete zažiť v salóne Golden Kinnaree. Pri príležitosti otvorenia nového salónu pre klientov chystáme rôzne uvádzacie akcie, viac informácií nájdete na našich sociálnych sieťach alebo na stránke www.goldenkinnaree.sk. Objednať sa môžete telefonicky na čísle 02/32 26 26 20, alebo cez objednavkovy formular.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Golden Kinnaree