Jedli ste už v anglickom bistre? Šťavnaté jedlo, štedré porcie, priateľské ceny

PR článok

Máte rade suchý anglický humor? My nie. Ale zato milujeme šťavnatú anglickú kuchyňu novootvorenej prevádzky Mr. English Bistro, v obchodnom centre Promenáda, v Nitre. Je to štýlové bistro so srdečnou atmosférou, mladým vysmiatym tímom a poriadnymi porciami chutného anglického jedla v priateľskej cene.

Zdroj: Mr. English Bistro

Mr. English Bistro je mierovým územím, kde si prídu na svoje zarytí mäsožravci, uvedomelí vegetariáni a dokonca aj prísni vegáni. Pod heslom „každý chce jesť chutne“, vám tu šéfkuchár gentleman, s radosťou pripraví skutočné delikatesy.

Zdroj: Mr. English Bistro

Ak chcete ísť na istotu, Fish&Chips je klasikou, ktorá v tomto bistre ide ako teplé rožky. Dominantou Mr. English Bistro sú jednoznačne výborné burgre v rôznych variantoch, s použitím 100% hovädzieho mäsa, prípadne podľa priania s použitím bravčového či kuracieho. To všetko v teplej domácej žemli a so štedrou porciou hranolčekov. Tie anglické chutia skutočne lepšie. Jednoducho nebíčko!

Zdroj: Zdroj: Mr. English Bistro

Majitelia Mr. English Bistro postavili tento koncept na kvalitných surovinách. Napríklad takú slaninu si nechávajú dovážať až 1500 kilometrov. Prečo? Pretože keď ochutnáte, pochopíte a budete súhlasiť. Bistro sa stalo vyhľadávanou gurmánskou destináciou domácich, ale aj zahraničných zákazníkov. Najmä Angličania si sem zvyknú odbehnúť na domácu kuchyňu. A že je skutočne výborná, potvrdzujú aj pozitívne hodnotenia.

Mr. English Bistro nájdete v obchodnom centre Promenáda v Nitre, na prvom poschodí, vo food court časti. Otvorené je každý deň od 09:00 do 21:00h. Alebo si jedlo nechajte zabaliť a doručiť priamo až k dverám, cez foodpanda.sk. Nájdite si Mr. English Bistro na facebooku alebo na instagrame a denne budete vedieť všetky podstatné informácie, aktuálnu ponuku a akcie.

Zdroj: Mr. English Bistro