La Lagartija - mexické slnko u vás doma

PR článok

Malá rodinná firma v Bratislave, ktorá priniesla nezvyčajný, farebný a vzdialený južný trend v interiérovom dizajne.

Zdroj: lagartija.sk

Pri otváraní La Lagartija som chcela vytvoriť miesto, kde si prídu na svoje aj klienti, ktorí sa radi obklopujú farbami. Táto myšlienka vznikla, keď sme si pred pár rokmi prerábali dom. Ponúkaný tovar v obchodoch bol všedný. Nič ma neoslovilo. Odjakživa som kreatívna duša a obľubujem nevšednosť – atypický tvar, nedokonalé prevedenie, s príbehom. Tak som si otvorila miesto, kde môžem s klientmi naplno využiť fantáziu a pomôcť im vytvoriť si doma oázu farieb. Ručná práca a kvalitná keramika ide ruka v ruke s dizajnami, ktoré ponúkame. Či už ste milovníkom divokejších vzorov, romantických kvietkov alebo ste odvážny “minimalista“, radi vám pomôžeme nájsť v divokých farbách Mexika váš pokoj. ☺

lagartija.sk
Zdroj: lagartija.sk

Ponúkame nielen keramické obklady a doplnky ale aj mexické umývadlá, ktoré zdobí originálna maľba s viditeľnými ťahmi štetca umelca, ktorý doň vložil kúsok seba. Pripravte sa však na pravidelné otázky, kde ste také umývadlo zakúpili, pretože neunikne oku žiadnej návštevy. ☺

Klienti prichádzajú nielen z rôznych častí Slovenska, ale aj z ďalekých kútov sveta. Pestré farby, ručná práca a originálny dizajn, mnohým pripomína ich potulky svetom. Keramické obklady s jašteričkami, kvetmi, dekorované či jednofarebné, dnes zdobia kuchyne a kúpeľne mnohým ľuďom v mestských bytoch, na chatách ale aj v pár prevádzkach, či hoteloch.☺ Klienti nám s radosťou posielajú fotografie alebo sa v obchode, keď idú okolo, zastavia porozprávať sa a poďakovať, že aj po rokoch sú s výberom spokojní a ich domov je pre nich pokojným miestom aj práve vďaka nám.

Zdroj: lagartija.sk

La Lagartija priniesla na Slovensko niečo nové a nevídané, čo rozžiari domov každý deň. Či už máte doma šálku, alebo celú kuchynskú stenu, pocit ostáva rovnako zázračný. Farby nám odjakživa spríjemňujú dni a pozitívne prispievajú k našej nálade. Vďaka tomu sa akoby mihnutím oka prenesiete do čarovného obchodíku na Záhradníckej ulici v Bratislave, kde ten čas proste plynie inak a kde máte pocit, že ste jeho súčasťou.

Veľmi radi vás v našom svete privítame a ukážeme Vám, že fantázii sa medze nekladú.

La Lagartija je malá rodinná prevádzka v širšom centre Bratislavy, ktorá vás prekvapí farebným sortimentom až z ďalekého Mexika. Keramické obklady, doplnky, či umývadlá dokážu perfektne oživiť vašu domácnosť alebo vám môžu pripomínať vaše potulky svetom.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: lagartija.sk