Oslavujte s Golden Kinnaree 10-te narodeniny a vyhrajte

PR článok

Masážny salón Golden Kinnaree tento rok oslavuje už svoje 10. narodeniny a práve pri tejto výnimočnej príležitosti si pre svojich klientov pripravili hneď dve prekvapenia.

Zdroj: Golden Kinnaree

Tým prvým prekvapením je súťaž do ktorej sa môže zapojiť každý (podľa platných podmienok), kto navštívi salón a príde na thajskú masáž od 25.7.2022 do 31.8.2022. Po absolvovaní masáže klient priamo v salóne vyplní zlosovaciu kartičku s potrebnými údajmi a vhodí ju do žrebovacej urny. Žrebovať sa bude naživo zo salóna cez facebookovú stránku Golden Kinnaree – Thajské masáže  a to dňa 1.9.2022 o 11:00. Výherca získa poukaz pre 2 osoby na romantický víkendový pobyt v nádhernom zámockom hoteli Galicia Nueva.

Takúto súťaž Golden Kinnaree usporadúva každý rok pre svojich zákazníkov ako poďakovanie za ich vernosť, o čom svedčí aj ich tohtoročné krásne okrúhle výročie.

Zdroj: Golden Kinnaree

Luxusný zámocký hotel Galicia Nueva návštevníkom poskytuje nadštandardné ubytovanie v luxusných izbách a apartmánoch so zariadením reprezentujúcim rôzne historické a umelecké slohy. Pobyt v zámockom hoteli robia nezabudnuteľným nádherné prostredie dýchajúce históriou, gastronomické zážitky v reštaurácii Rosalia aj unikátne wellness, v ktorom sa budete cítiť ako v skutočných antických kúpeľoch. Počas pobytu o Vás bude postarané tak, aby ste si skutočne žili ako na zámku.

Zdroj: Golden Kinnaree

Druhé prekvapenie, ktoré si majitelia masážneho salóna Golden Kinnaree pre svojich klientov prichystali je otvorenie druhej prevádzky, ktorá sa nachádza v Bratislave, v hoteli Sheraton. Verných zákazníkov tohto salónu určite poteší, ak si budú môcť dopriať svoju obľúbenú masáž napríklad počas svojej pracovnej cesty, alebo počas výletu v našom hlavnom meste a budú vedieť, že o nich bude postarané ako doma.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Golden Kinnaree