Vyhľadať podujatie

V Bratislave otvorila brány nevšedná galéria optických ilúzií. Čím všetkým vám 3D Land popletie hlavu?

Doma je nuda? Tak vyrazte zažiť niečo bláznivé! Uniknite len o vlások tesákom tigra, ocitnite sa v strede tajomnej džungle, na vrchole majestátneho Grand Canyonu, pod hladinou temného mora či na koberci samotného Aladna. Toto všetko a oveľa viac môžete zažiť na jednom mieste - stačí vám fantázia, chuť baviť sa a vstupenka do unikátnej galérie optických ilúzií 3D Land. A pozor - nebudete veriť vlastným očiam!

Priamo v centre Bratislavy sa na dvoch poschodiach rozprestiera miesto plné neobyčajnej zábavy pre malých aj veľkých. Ruky šikovných slovenských umelcov tu vytvorili dychberúce optické ilúzie a 3D maľby, ktoré poriadne popletú všetky zmysly a nechajú vás doslova v nemom úžase.

Čo to vlastne tá optická ilúzia je? Ide o fenomén, ktorý neprestáva fascinovať generácie ľudí po celom svete. História týchto ilúzií siaha ďaleko do minulosti - už antickí architekti deformovali budovy tak, aby vytvorili predstavu dokonalej symetrie. Dnes sa vďaka rukám umelcov môžeme zabávať na optických ilúziách namaľovaných cez celú miestnosť či dokonca budovy. Zabudnite na všetko, čo poznáte. Vďaka optickým ilúziám sa môžete preletieť na vesmírnej lodi, bežať džungľou či potriasť si ruku s hollywoodskou smotánkou. Nič už viac nie je nemožné!

Ak teda hľadáte miesto plné zážitkov a hlavne zábavy za každého počasia, navštívte galériu optických ilúzií v Bratislave. 3D Land je vhodný pre všetky vekové kategórie, pričom je možná rezervácia aj súkromného vstupu pre uzavretú spoločnosť. Rezervujte si lístok na stránke www.3dland.sk a poďte zmeniť svoje vnímanie reality - neuveriteľné zážitky (a fotky) už čakajú iba na vás! Ktoré ilúzie popletú hlavu práve vám?