Vianoce už klopú na dvere a tradičné Dni Vianoc v Inchebe s nimi

Tlačová správa

Zabudnite sa stres, zhon a náhlenie. Užite si vianočné nákupy v pokojnej atmosfére, objavte tradičné remeslá a zavítajte do rozprávky vďaka drevenému bábkovému divadlu. To všetko na Dňoch Vianoc v Inchebe od 1. do 19. decembra.

Zdroj: Incheba, Pexels.com

Každý od Vianoc čaká niečo iné. Kým niekto túži po snehovej nádielke, iný chce kopu darčekov, ďalší si najkrajšie sviatky roka nevie predstaviť bez maratónu rozprávok a niekto si jednoducho želá „len“ pokoj a čas strávený so svojimi blízkymi. Nech už sú vaše túžby a predstavy akékoľvek, pozývame vás na tradičné Dni Vianoc v Inchebe, kde si užijete sviatočnú atmosféru a prichystáte krásne darčeky pre celú rodinu.

Na Dňoch Vianoc v Inchebe si budete môcť vybrať z množstva milých, originálnych aj klasických darčekov. Ponúkať ich budú nielen predajcovia zo Slovenska i zahraničia, ale aj remeselníci, dizajnéri a tvorcovia, ktorí do Incheby prinesú nádherné handmade výrobky.

V ponuke objavíte napríklad klasické či praktické darčeky ako oblečenie, obuv, doplnky do interiéru, kozmetika, kniha či doplnky pre domácich miláčikov, ale aj krásne a hodnotnejšie darčeky ako kožené výrobky, kožušiny či bižutériu spolu s remeselnými výrobkamičipkami; plstenými, drôtenými, slamenými, drevenými výrobkami, sviečkami z včelieho vosku a krásnymi prírodnými vianočnými ozdobami.

K tomu si budete môcť vybrať z lákavých špecialít na vianočný aj predvianočný stôl.

Zdroj: Incheba, Pexels.com

Lákajú vás rozprávky? Na Dňoch Vianoc v Inchebe vás každú sobotu privíta rozprávkové bábkové divadlo. Milý a farebný príbeh o čertovi a Kači vás privíta v podobe, ako ho hrávali starí bábkari pred storočiami. Predstavenie trvá 50 minút a končí sa veľkou tancovačkou detí. Deti, ale aj rodičia sa dozvedia, prečo práve bábkové divadlo bolo zapísané do zoznamu UNESCO. Ručne vyrezávané drevené marionety vyvolajú závan nostalgie a naladia Vás na Vianoce.

Zdroj: Incheba, Pexels.com

Dni Vianoc v Inchebe štartujú už 1. decembra a potrvajú až do 19. decembra. Viac informácií nájdete na www.incheba.sk.

Zdroj: Mgr. Martina Macková