Naštartujte sa s Janym počas májového víkendu a doprajte svojmu telu aktívnu dovolenku, na ktorú nikdy nezabudnete🔥

Zažite jedinečný LIVE Workout Camp s Janym Landlom v rozprávkovom prostredí na Zámku🏰 Šimák v Pezinku. Počas víkendového pobytu vás Jany podporí a ukáže vám cestu ako na to, aby ste sa cítili vo svojom tele spokojne, fit a zdravo.

KEDY: 5.-7. máj 2023 (3 dni a 2 noci)
KDE: Šimák Zámok Pezinok
Cena: 369 eur
Viac info:  palacearthotel.sk

Čo ťa čaká v rámci LIVE workout campu?
  • exkluzívne ubytovanie v Boutique štandarde

  • chutná a zdravá polpenzia v jednej z TOP reštaurácii na Slovensku
  • viac-fázové tréningy
  • exkluzívny wellness & SPA

a veľa ďalšieho

Ak ešte nemáš na máj plány, tak tu nesmieš chýbať! Tešíme sa na teba 🔥💪🏼


Jany Landl

Osobný tréner, kouč, motivátor, vegán a milovník zdravého životného štýlu

Športu a pohybu sa venuje celý svoj život. Je bývalým majstrom Európy v karate, držiteľom čierneho pásu prvý DAN, niekoľko násobným majstrom Slovenska v karate, víťazom a medailistom svetových pohárov, druhým vicemajstrom Európy vo fitness, dvojnásobným majstrom Slovenska vo fitness, niekoľko násobným Iron Manom. Je profesionálnym trénerom, ktorého môžete poznať z televízneho projektu TV Markíza "Najväčší víťaz", zakladateľom projektu Urban City Race, ale najmä zakladateľom online tréningového programu LIVE, ktorý ponúka možnosť cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek. Svoj online program spustil oficiálne 1.marca 2020 a jeho LIVE Family sa už rozrástla do rodiny niekoľkých tisícov členov nie len na Slovensku, ale aj vo svete.

Viac informácií o Janym a tréningovom programe nájdete na www.janylandl.sk alebo na jeho sociálnych sieťach: Instagram │ Facebook │ Youtube