Zelený les - pietne miesto holokaustu na Národnej ulici v Modre-Kráľovej opäť otvára svoju bránu umeniu a návštevníkom v čase, keď si každoročne pripomíname pamätný deň obetí holokaustu a rasového násilia. V tomto roku nezabudneme ani na násilie a jeho obete, ktoré prináša vojna za našimi hranicami na Ukrajine.
Na koncert vystúpi Tono S a vokálna skupina Neha!. Svoje plagáty zo série Každý deň vojny vystaví rodák z ukrajiny, grafický dizajnér Mykola Kovalenko a so sériou diel pod názvom Mier príde miestny street-artista Jozef Valach.
Viac informácií si môžete prečítať v Tlačovej správe.
Portál www.kamdomesta.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné sa prihlásiť vopred.