Všetkých, ktorí ste sa rozhodli preskúmať svoju asertivitu, pozývame na webinár Asertivita v komunikácia medziľudských vzťahoch. Asertivita, je zručnosť, ktorá nám pomáha postaviť sa za seba, ozvať sa a povedať svoj názor, keď cítime, že máme čo povedať, vyjednať lepšie podmienky, dohodnúť sa ale takisto ubrániť sa manipulácii či zneužitiu našej dobrej vôle a ochoty a to všetko tým správnym spôsobom - s ohľadom na svoje okolie.

Keď toto všetko dokážeme, nielenže sa staneme dôveryhodnejší v očiach druhých, ale získame aj silu a odolnosť a naše sebavedomie a sebadôvera vzrastie.

Podmienkou nadobudnutia tých správnych asertívnych zručností je vymedzenie si vlastných hraníc. Získame tým silu postaviť sa prekážkam a problémom tvárou v tvár. Ušetríme si veľa frustrácie a stresu, ktorý môže viesť k vážnym zdravotným problémom. Zároveň sa vyhneme obviňovaniu druhých a prestaneme sa cítiť ako obete.

Byť asertívnym môže naozaj zmeniť kvalitu nášho života. A to sú, myslím, dostatočné dôvody, ako sa v asertivite zdokonaliť, pravda?

Na webinári sa dozviete:

  1.  Čo je asertivita a aké typy správania poznáme,
  2.  Aké sú naše asertívne práva a povinnosti,
  3. Účinné asertívne komunikačné stratégie na zdokonalenie komunikačných zručností,

Termíny konania: 2. február 2021, 19:00 - 20:30 hod.
Webinár sa uskutoční v aplikácii zoom.us.
Začíname o 19.00 hod. a plánované ukončenie workshopu je o 20:30 hod.
Účastnícky poplatok: 12,00 euro s DPH.

Registrácia účastníkov: https://www.zimenaplno.sk/asertivita-v-komunikacii-a.../