Vyhľadať podujatie

ČEPAN 2020 V BRATISLAVE

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Ludmila HRACHOVINOVÁ, Daniela KRAJČOVÁ, Kristián NÉMETH a Jozef PILÁT sú finalistkami a finalistami Ceny Oskára Čepana 2020. O ich výbere rozhodla medzinárodná odborná porota koncom apríla tohto roka. Odvtedy štvorica intenzívne pracuje na autorských projektoch pre výstavu finalistov, ktorá sa otvorí už 2. októbra v Novej synagóge v Žiline.
 
Pozývame vás stráviť tretí septembrový piatok do Novej Cvernovky, kde sa stretnú na jednom pódiu v sprievode moderátorky večera Márie Ševčíkovej so spolukurátorom žilinskej výstavy Viktorom Čechom (CZ) a riaditeľkou projektu Luciou Gavulovou. Formou rozhovorov sa bude diskutovať o jednotlivých autoroch, ich tvorbe, procese premýšľania nad výstavnou prezentáciou a stave príprav žilinského finále. V rámci afterparty predvedie svoj DJ set minuloročný finalista Ceny Dávid KORONCZI.
 
V rovnaký deň dopoludnia sa v Novej Cvernovke uskutoční aj tlačová konferencia o Cene Oskára Čepana 2020 pre médiá.
 
Akcia bude streamovaná. V prípade príjemného počasia sa uskutoční na vonkajšom pódiu v Suťoparku (Park pod Palmou), v prípade dažďa vo vnútornej sále. Organizátor garantuje dodržanie všetkých bezpečnostných opatrení.
 
Vstup voľný.
 
Ludmila Hrachovinova Daniela Krajcova Kristian Nemeth Jozef Pilát Viktor Čech
 
Podujatie podporila Nadácia mesta Bratislavy.

FACEBOOK EVENT