Vyhľadať podujatie
events/2020/11/admid120661/120661.jpeg

IN ART VERITAS: Abstrakt

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Máš chuť si oddýchnuť po vyčerpávajúcom týždni? 
Príď si maľovať na tému Abstrakt.
Téma: 
Abstrakt
Abstraktný obraz vytvoríš metódou Pouring. Budeš si miešať farby, liať na plátno a hrať sa s metódou Pouring, silikónovými olejmi a so svojimi pocitmi, ktoré budeš môcť abstraktne znázorniť na plátne.
Technika:
Pouring
Lektor, ktorý bude k dispozícii na konzultáciu:
Tesa
Vizitka lektora:
Volám sa Tesa. Som ilustrátorka, ktorá pochádza z malinkej dediny na Orave, momentálne pôsobím v ateliéri v Bratislave. Charakterizuje ma tvorba, ktorá obsahuje nespočetné množstvo detailov. Práve kvôli nim moje ilustrácie nadobúdajú taký trošku čarovný nádych. Okrem klasickej ilustrácie sa venujem aj Handpoke tetovaniam. Tu veľmi rada využívam ako inšpiráciu prírodu, preto poväčšine tetujem dievčatá, ktoré odomňa odchádzajú s kvetinkami na koži. 
Akonáhle mi nestačí plátno alebo papier rada sa umelecky vyžijem aj na stenách. Pri tejto tvorbe už využívam spreje, ale stále zostávam verná aj svojim detailom, takže sa to nezaobíde bez môjho tenkého štetca. 
Na mojich kurzoch si určite spoločný čas užijeme. Rada vám poskytnem moje nadobudnuté skúsenosti a vytvoríme si spoločne vašu čarovnú ilustráciu plnú detailov. Budem dúfať, že keď začnete maľovať so mnou, už nikdy nebudete chcieť prestať. 🙂

Počet miest je limitovaný, preto si nezabudni rezervovať miesto správou, telefonicky, alebo e-mailom.
Cena:
Cena 25 €
Cena zahŕňa hodinu s lektorom, maliarske plátno, štetce a ostatné výtvarnícke potreby, pohár vína a výber syrov.