Vyhľadať podujatie

Stredoeurópsky dom fotografie

Prepoštská 4
811 99 Bratislava

www.sedf.sk
pastekova@sedf.sk
+421 2 54 41 82 14O nás

Stredoeurópsky dom fotografie je centrum fotografického umenia národov strednej a východnej Európy, most medzi Východom a Západom. Dáva priestor všetkým, ktorí sa chcú vidiet výstavy, zdokonaliť sa vo fotografovaní, či sa len stretnúť a vymeniť si názory v klube amatérskych fotografov.

Stredoeurópsky dom fotografie Vás pozýva do knižnice Vladimíra Vorobjova – databáza informácií z klasických publikácií aj internetu – knižnica s 3 000 knižničnými jednotkami – konzultácie a rady z oblasti techniky i umenia fotografie a ďalších odborov napr. autorského práva a fundraisingu (vývoj a realizácia projektu).

Zároveň začal fungovať Klub priateľov fotografie – cieľom je rozvoj a propagácia neprofesionálnej fotografickej tvorby na Slovensku, možnosť stretávať sa a konzultovť fotografie medzi sebou i s profesionálnymi fotografmi. Všetci ste vítaní.

Dom fotografie tiež organizuje fotografické dielne pre začiatočníkov i mierne pokročilých.

Viac informácií o všetkých aktivitách nájdete na www.sedf.sk

Otváracia doba galérie
Pondelok: zatvorené
Utorok - Nedeľa:  13:00 - 18:00


Otvárame nové fotografické kurzy
 

Individuálny kurz na želanie –   fotografické školenie za super cenu


Pokúsime sa vyriešiť všetky vaše nedostatky, či ste začiatočník alebo pokročilý. Termín a program prispôsobíme presne vašim požiadavkám, sami určíte, čomu sa budete venovať. Začiatočníci sa dozvedia viac o technológii ovládania manuálnych nastavení digitálneho fotoaparátu. Pojmy čas, clona, WB a ISO  vám už viac nebudú neznáme. Pokročilí si môžu vyskúšať kreatívne a odvážnejšie fotografické techniky –  ateliérový portrét, nočná fotografia, architektúra, reportáž. Na požiadanie stručný prehľad dejín fotografie k danej téme.

Lektor: Martin Kusý
Cena začiatočník: 100 eur
Cena pokročilý: 120 eur
Trvanie kurzu: 6 hodín
Počet účastníkov: jeden – vy

(foto absolventky nášho kurzu © Rišková)

Plánujeme otvoriť KURZ NA STREDNÉ ŠKOLY UMELECKÉHO ZAMERANIA –  ODBOR FOTOGRAFIA

Chystáte sa v roku 2014 na prijímací pohovor a potrebujete sa všestranne pripraviť, či už po fotografickej alebo kresebnej stránke? Ponúkame vám 6-mesačný  detailný prípravný kurz, ktorý vám dá základ pre úspešné absolvovanie prijímačiek.

Termín: september 2013 – marec 2014 (raz do týždňa 2 hodiny fotografická príprava, raz v týždni 2 hodiny výtvarná príprava)
Cena: 480 eur / 6 mesiacov
Maximálny počet účastníkov: 10
Lektori: Pedagógovia Školy úžitkového výtvarníctva Josefa Vydru

Viac informácií o našich kurzoch nájdetu tu


Program