Objavte stratený svet dinosaurov, cestujte s nami v čase milióny rokov späť do fascinujúcej doby druhohôr v Dinoparku Tatry - to všetko zažijete.

Nová prehliadka tajomných živočíchov, ktorí obývali našu Zem milióny rokov a zanechali svoje stopy aj vo Vysokých Tatrách priamo pred vami ožije. 250 miliónov rokov ležali v zabudnutí a dnes sa prebúdzajú, aby ste ich mohli obdivovať v novej unikátnej výstave v srdci Tatier. Vydajte sa na cestu do minulosti a preskúmajte život úžasných pravekých tvorov.


Dinopark Tatry má najväčšiu koncentráciu dinosaurov na meter štvorcový. Vďaka tomu sa môžete dozvedieť všetky zaujímavosti a skutočné poznatky o týchto tvoroch. Bol postavvený na mieste, kde kedysi žili. Dostanete koncentrovaný výklad tých najzaujímavejších vecí bez toho, aby ste sa s deťmi museli presúvať po veľkých trasách.


Čo vás čaká: 

Dinosprievodkyne

 vás zoznámia s najrýchlejším, najkrvilačnejším, ale aj najstarším a najväčším dinosaurom, aký kedy na planéte žil. Uvidíte ich zblízka, ako by pred vami stáli živí. Tieto dinosary síce žmurkajú, hýbu sa a často si aj schuti zarevú, ale báť sa ich nemusíte. Sú dobre vycvičené a poslúchajú na slovo. Ak správne vyplníte kvíz, dostanete od nás malú odmenu. V rámci prehliadky je aj 2D kino

 s filmom o T-rexíkových dobrodružstvách. Kino je určené pre našich najmenších divákov. Milovníkov dinosaurov privíta už pri vstupe obrovský Brachiosaurus. 


10 veľjašterov môžete obdivovať vo vnútri v klimatizovaných priestoroch kupoly. Nielen že sa môžete s každým dinosaurom vyfotografovať, ale dozviete sa aj zaujímavé informácie o ich spôsobe života, stravovaní a dobe, v ktorej vládli Zemi.

Okrem toho na vás čakajú rôzne atrakcie, ako napríklad virtuálna realita, skákacie hrady, trampolíny, intuitívny chodník, súťaže a mnoho iného.

FACEBOOK EVENT ]]>