SVETIELKOFEST je benefičný hudobný a zážitkový festival pre širokú komunitu s voľným vstupom pre tých, ktorým v minulých rokoch Svetielko nádeje poskytlo svoje služby počas ich onkologickej liečby. Festival zároveň poskytuje priestor na stretnutie rodín s deťmi od útleho veku až po tínedžerov s možnosťou zábavy, pestrého programu, sprievodných aktivít a stravovania v areáli festivalu.

Výťažok z predaja vstupeniek pre verejnosť použijeme na financovanie kúpy nového vozidla do Prepravnej služby Svetielka nádeje. Vďaka tomuto projektu pomoci poskytujeme bezplatnú prepravu detským onkologickým pacientom už 15 rokov.

Projekt prepravnej služby sme spustili v marci v roku 2008. Odvtedy sme s detskými pacientmi absolvovali prepravy na hospitalizácie, ambulantnú liečbu a kontrolné vyšetrenia, ale aj na výkony zdravotných úkonov realizovaných v zahraničí (Česká republika, Rakúsko, Nemecko, Taliansko) a najazdili neskutočných vyše milión kilometrov.

Ďakujeme za možnosť pomáhať spolu s vami.

PROGRAM ako aj všetky potrebné info nájdete na podstránke podujatia https://www.svetielkonadeje.sk/svetielkofest-2023


Program

  • 14:30 Otvorenie festivalu
  • 14:40 – 15:00Tanečné vystúpenie KDANCE
  • 15:30 – 16:00Koncert malinyJAM
  • 16:00 – 16:15Minidisco s maskotmi
  • 16:15 – 17:00Bublinová show - Bubli rybačka Show DeTom
  • 17:00 – 17:30Tanečný workshop The Pastels
  • 18:00 – 19:00Koncert S hudbou vesmírnou
  • 19:00 Ukončenie festivalu

Festivalový areál ponúka aj možnosť zapojenia sa do rôznych kreatívnych a športových aktivít a sprievodného programu mimo hlavné pódium. Môžete sa tešiť na športovú zónu, kreatívne dielničky s vesmírnou tematikou, maľovanie na tvár a kresky tetovania, Martinus chill-out knižnú zónu a maškrty pre deti - všetko v cene vstupného. V prípade nepriaznivého počasia sa celý program presúva do interiéru auly SZU. V areáli festivalu bude možnosť stravovania aj oddychovej zóny.


Príďte stráviť krásny deň na SVETIELKOFEST a podporiť dobrú vec.

 

Lístky v predpredaji za zvýhodnenú cenu si môžete kúpiť tu