Prežite s nami výnimočný sviatok detí. Outdoorová hra pre deti od 6 rokov.

Tajomstvá okolo Vily Dominika

POĎTE S NAMI PREŽIŤ VÝNIMOČNÝ SVIATOK DETÍ! Outdoorová hra pre deti od 6 rokov.

Prvýkrát ozajstné napätie z pátrania v uliciach okolo vily Dominika! (max. počet do 35 detí)

Pátrajte, hádajte, lúštite! Tešia vás tajomstvá? Výborne! Ste na správnom mieste. Máte radi/máte rady hru? Hráte sa stále? Výborne! Práve vďaka našej hre sa stanete skutočnými pátračmi a skutočnými pátračkami.

Ste zvedaví, ste zvedavé? Výborne! Viete, aké tajomstvá sa skrývajú v uliciach okolo divadla? V domoch okolo divadla? Čo sa nachádza pod divadlom a ako sa tam dostaneme nepozorovane a takmer tajne? Neviete? Výborne!

Oblečte sa pohodlne, obujte sa pohodlne, lebo budeme kráčať a dumať. A pozor, vezmite rozum do hrsti. A pevné nervy treba tiež. Rozdelíme vás na skupiny a každá bude skutočne pátrať!

Poďte s nami odhaliť tajomstvá okolo nášho divadla. Viete, že budova, v ktorej divadlo sídli sa volá vila Dominika? Prečo? Viete, koľko tajomstiev sa skrýva okolo nášho divadla? Vylúštite zopár hádaniek, nájdete správnu odpoveď a ocitnete sa na správnom mieste. Z ničoho nič ako na zelenej lúke. A tam, na zelenej lúke, odhalíte posledné tajomstvo tejto napínavej hry.

Na ceste za tajomstvami vás budú sprevádzať naši Dominikovia a Dominiky. Všetko závisí od vás, ako rýchlo vylúštite tajomstvá, ktoré na vás čakajú. Do toho, pátrači a pátračky!