17. ročník festivalu Kultúrne leto Bélu Kélera uzatvorí klavírny recitál Lucie Laškody spojený s prezentáciou pedagogických úprav skladieb Bélu Kélera v podaní žiakov ZUŠ Michala Vileca. V závere koncertu sa uskutoční prezentácia novej knihy listov Bélu Kélera VÁŠ ODDANÝ BÉLA KÉLER.

🎟️ Vstupné voľné

Festival Kultúrne leto Bélu Kélera z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Hudobný fond.