Bláznivá jazda na saniach zavŕšená skokom do bazéna Prihlás sa so svojim tímom na Red Bull Jump & Freeze!

Tlačová správa

Vlastnoručne postavené sane, uletené kostýmy a bazén v strede lyžiarskeho svahu. Jedno z najbláznivejších zimných podujatí – Red Bull Jump & Freeze prichádza 2. marca 2024 do strediska PARK SNOW Donovaly. Ak patríš medzi milovníkov zábavy a unikátnych zážitkov, tak toto si v žiadnom prípade nemôžeš nechať ujsť. Registruj svoj 2 až 4-členný tím ešte dnes, postavte spolu vlastné sane a predveďte na svahu šou zavŕšenú skokom do bazéna, na ktorú nikto nikdy nezabudne.

Pozri sa, ako to vyzeralo minulý rok a rovno skoč do registrácie na www.redbull.com

Neváhaj, pretože kapacita tímov je obmedzená a uzávierka registrácií je 14. 1. 2024.

Red Bull Content Pool / Foto: Matus Zetak
Bude to zážitok na celý život

Red Bull Jump & Freeze je tímové podujatie nie len pre fanúšikov zimných športov, ale hlavne pre nadšencov bláznovstiev a zábavy. Podstatou je vymyslieť si tímový kostým, postaviť vlastné sane a pred divákmi predviesť šou, po ktorej zavŕšite svoju sánkovačku v bazéne. Že to znie ako poriadny úlet, ktorý ti nesmie ujsť? Si tu správne. 

Tých, ktorí chcú zažiť toto bláznovstvo je veľa a preto porota vyberie 30 tímov, ktoré dostanú šancu ukázať, ako sa vedia baviť a zároveň získať finančnú výhru. Chýbať nebudú ani divoké karty, o ktorých rozhodnú ľudia v online hlasovaní. Už vieš, akým nápadom ich tvoj tím presvedčí?

Zdroj: Red Bull Content Pool / Foto: Filip Nagy

V deň podujatia budú tímy hodnotené za kreativitu svojich kostýmov, saní a celkovú šou pred zrakmi divákov. Ceny získajú tri najlepšie tímy, ktoré určí porota, pričom ten víťazný si domov odnesie finančnú odmenu vo výške 2000 eur, no na prázdno neodídu ani druhé a tretie miesto, ktoré získajú 1000 a 500 eur.

Motivácie už bolo dosť, teraz je čas sa registrovať na ww.redbull.com

Vidíme sa 2. marca 2024 na svahu!

Red Bull Content Pool / Foto: Filip Nagy
Viac o Red Bull Jump & Freeze

Historicky prvý Red Bull Jump & Freeze sa uskutočnil v roku 2003 práve na Slovensku. Odvtedy sa konal vo viac ako 35 krajinách v Európe, či Ázii a v roku 2023 sa opäť vrátil na Slovensko. Za dve desaťročia existencie Red Bull Jump & Freeze sme videli veľa skvelých nápadov, bláznivých kostýmov a dýchberúcich vystúpení. Tak čo, idete ich so svojím tímom prekonať?

Pre čo najčerstvejšie informácie nie len o Red Bull Campus Clutch sledujte @redbullsk na Instagrame a TikToku.

Zdroj: Daniela Kianicova