A je to tu! 

Na známosť sa dáva, že kapelu TRAKTOR budete môcť zažiť aj na Slovensku! Všetky hity tejto legendárnej českej hard and heavy skupiny, si môžete vypočuť na akcii Topfet 4 You, ktorú sme pripravili špeciálne pre vás! TRAKTOR to rozbalí v piatich slovenských mestách spolu so žilinskou kapelou Mad Frequency

Mestá, kde zažijete TOPFEST-4U
  • 16.2.2023│BRATISLAVA,Majestic Music Club / FB event
  • 17.2.2024│ZVOLEN, DK ŽSR / FB event
  • 08.3.2024│ŽILINA, Smer Klub 77 / FB event
  • 09.3.2024│KOŠICE, Collosseum Club Košice / FB event
  • 15.3.2024│TRENČÍN, Piano Club / FB event

Vstupenky dostupné v sieti Ticketportal.sk.

Zdroj: Zdroj: FB / Topfest Management

Česká kapela TRAKTOR je na hudobnej scéne už viac ako 22 rockov. Vystupuje na rôznych hudobných akciách, hlavne na festivaloch a v roku 2021 to bola aj mega šou Monster Meeting, kde boli headlinermi spolu s kapelou Dymytry. 

Posledný album Sedmá strana kostky priniesla mnohé skladby, ktoré majú hitový charakter. Či už sú to Lucid, Testament, Kameny, My alebo Krásnej novej svět.

A vy budete mať ešte jednu úlohu. Keďže nám záleží na tom, aby ste si zábavu užili na 100 %, vy sami budete hlasovať za ďalších hostí, ktorých si skupina Traktor vezme na slovenské turné! V každom meste tak zaznejú tóny vašich obľúbených kapiel. 

Topfest 4 You je nové podujatie, ktoré sa zameriava na komunikáciu s fanúšikmi, priaznivcami a podporovateľmi festivalu Topfest. V každom klube sa s vami stretne realizačný tím festivalu, s ktorým sa budete môcť porozprávať o vašich názoroch, podnetoch a požiadavkách na festival. Vidíme sa v Bratislave, Trenčíne, Zvolene, Žiline a Košiciach!

Cena:  predpredaj -20€ / na mieste - 25€